Новини 2018-04-05 20:48

Німецький суд звільнив Пучдемона під заставу

Екс-глава Каталонії може вийти на свободу під заставу у розмірі 75 тисяч євро до того, як буде прийнято рішення про його екстрадицію.

Екс-главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона, який перебував під вартою у Німеччині, у четвер, 5 березня, звільнили під заставу. Про це повідомляє La Vanguardia.

 

Повідомляється, що таке рішення ухвалив територіальний суд Шлезвіг-Гольштейну.

 

Карлос Пучдемон може вийти на свободу під заставу у розмірі 75 тисяч євро до того, як буде прийнято рішення про його екстрадицію.

 

Окрім цього, суд виключив можливість видачі Пучдемона Іспанії за звинуваченнями у заколоті. Німецький суд вважає, що екстрадиція може відбутись тільки за звинуваченні у розтраті державних коштів. 

 

Як повідомлялось, прокуратура німецької федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн у вівторок, 3 квітня, заявила, що попросила суд підтримати запит Іспанії щодо екстрадиції колишнього глави уряду Каталонії Карлеса Пучдемона. 

 

Нагадаємо, 25 березня на кордоні з Данією поліція Німеччини затримала колишнього главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона.

 

За словами адвоката Жауме Алонсо-Куевілляса, Карлеса Пучдемона затримали після полудня у федеральній землі Шлезвіг-Голштейн на підставі європейського ордеру на арешт, який видала Іспанія.

 

За злочини, які інкримінують Пучдемону в Іспанії, німецький кримінальний кодекс передбачає термін від 10 років позбавлення волі до пожиттєвого ув'язнення.