Новини 2018-04-10 10:36

Доньку Скріпаля виписали з лікарні

Повідомляється, що Юлію Скріпаль відправили у "безпечне місце".

Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. Про це повідомляє BBC.

 

Зазначається, що у понеділок, 10 квітня, Юлію Скріпаль виписали з лікарні та відправили у "безпечне місце".

 

Також видання пише, що її батько залишається у лікарні, проте його стан швидко покращується.

 

Раніше медичний директор окружного госпіталю Солсбері Крістін Бланшард повідомила, що стан здоров'я дочки колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля Юлії покращується, однак говорити про дату виписки ще рано.

 

Як повідомлялося, 6 квітня лікарі заявили, що колишній шпигун Сєргєй Скріпаль,  якого отруїли на території Великої Британії, вийшов з критичного стану.

 

30 березня, Юлія Скріпаль, дочка колишнього російського розвідника Сєргєя Скріпаля, яка прийшла до тями після отруєння, почала їсти та пити. У лікарні Salisbury NHS Foundation Trust розповіли, що стан дівчини швидко покращується і більше не оцінюється як критичний. 5 квітня Юлія Скріпаль зробила першу офіційну заяву від того часу, як вийшла з коми після отруєння у британському місті Солсбері. 

 

Нагадаємо, 6 квітня розвідка Великої Британії повідомила, що нервово-паралітична речовина "Новичок", якою отруїли колишнього розвідника Сєрєгя Скріпаля та його дочку Юлію у Солсбері, була виготовлена на військовій дослідницькій базі Росії у Саратовській області.  

  

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.


 

схожі новини