Новини 2018-04-14 11:20

В МЗС РФ прокоментували удари США, Великобританії і Франції по Сирії

За словами посла Росії в США Анатолія Антонова, США не має права звинувачувати інші країни, а образа президента Росії - неприйнятна і неприпустима.

МЗС Росії в особі російського посла в США Анатолія Антонова, а також офіційного представника російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової, відреагували на удари США, Великобританії і Франції по Сирії. Про це повідомляє РБК.

 

За словами посла Росії в США Анатолія Антонова, такі дії є реалізацією заздалегідь розробленого сценарію, а образа президента Росії - неприйнятна і неприпустима.

 

"Знову ж таки, нам погрожують. Ми попереджали, що такі дії не залишаться без наслідків. Вся відповідальність за них лежить на Вашингтоні, Лондоні та Парижі", - сказано в заяві  в заяві російського дипломата.

 

Також він додав, що США, хоч і є виробником найбільшого в світі арсеналу хімічної зброї, але все одно не мають морального права звинувачувати інші країни.

 

Окрім цього, удари США і їх союзників по Арабській республіці прокоментувала і офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова.

 

"По столиці суверенної держави, яка багато років намагається вижити в умовах терористичної агресії, завдано серйозного удару. За всім цим стоять ті, хто претендує на моральне лідерство в цьому світі, заявляє про свою винятковість. Треба бути по-справжньому винятковим, щоб в момент, коли Сирія отримала шанс на мирне майбутнє, обстріляти її столицю", - написала Захарова на своїй сторінці в Facebook.

 

Вона наголосила, що впевненість Вашингтона в причетності Дамаска до хіматаки заснована на "ЗМІ, повідомленнях про симптоми, відео та фото, а також на інформації, що не заслуговує на довіру".

 

"Після цієї заяви американські і інші західні ЗМІ повинні розуміти свою відповідальність в те, що трапилося", - додала Захарова.

 

Як повідомлялося, у суботу, 14 квітня, США спільно з Великою Британією і Францією почали операцію проти Сирії. Відповідну заяву  зробив американський президент Дональд Трамп.