Новини 2018-04-14 14:51

Україна заявила про підтримку ракетного удару Заходу по Сирії

У МЗС підкреслили, що Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права

Україна висловлює солідарність зі США, Великою Британією та Францією і підтримує дії союзників у відповідь на застосування Дамаском хімічної зброї в сирійському місті Дума, яке призвело до численних жертв серед мирного населення. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

 

"Звертає на себе також увагу цілеспрямована підтримка злочинів Дамаска з боку кремлівського режиму, який своїми діями, у тому числі в Раді Безпеки ООН, послідовно унеможливлює вирішення конфлікту в Сирії, відповідно до статуту ООН", - йдеться в заяві.

 

Окрім цього, у МЗС підкреслили, що Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права, а особи, відповідальні за такі дії, мають бути притягнуті до відповідальності. 

 

Як повідомлялося, США спільно з Великою Британією і Францією почали операцію проти Сирії. 

 
Атака була спрямована на знищення трьох цілей. Першою ціллю був науково-дослідний центр в районі Дамаска, у якому розроблялась хімічна зброя; другою - сховище хімічної зброї в Хомсі; третьою -  сховище хімічної зброї та командний пункт.
 
 
Білий дім обґрунтував удар США і союзників по Сирії і звинуватив у застосуванні хімзброї Росію, нагадавши також про інцидент з отруєнням Скрипалів у Солсбері.
 

Глава Міноборони Франції Флоранс Парлі опублікувала відео удару США, Британії та Франції, по сирійському передмістю Хомса в ніч на 14 квітня

 

 

схожі новини