Новини 10:12

МЗС вимагає допустити українських лікарів до політв‘язня Балуха

Український активіст 19 березня оголосив безстрокове голодування.

Міністерство закордонних справ України вимагає допустити українських лікарів до незаконно засудженого в окупованому Криму Володимира Балуха. Про це у вівторок, 17 квітня, повідомила речник відомства Мар‘яна Беца.

 

"Продовжує голодування Володимир Балух, незаконно засуджений за український прапор. Вимагаємо допустити українських лікарів до нього", – наголосила вона.

 

 

Як повідомлялося, 13 квітня Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент заявив, що в окупованому Криму на незаконно засудженого українського активіста Володимира Балуха чинять психологічний тиск та б'ють. Згодом заступник голови правління Кримьської правозахисної групи Володимир Чекригін повідомив, що до Балуха не пускають медиків.

 

16 квітня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до омбудсмена Росії Тетяни Москальковоі з проханням надати кваліфіковану медичну допомогу незаконно засудженому в окупованому Криму Володимиру Балуху.  А також закликала РФ провести розслідування щодо фізичного та психологічного тиску на Балуха.

 

Нагадаємо, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Володимир Балух оголосив безстрокове голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...