Новини 2018-04-19 16:48

Генпрокурор заявив, що має матеріали для зняття недоторканності з низки нардепів

Водночас Луценко не уточнив, про яких депутатів йдеться.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що має матеріали для зняття недоторканності з низки народних депутатів. Про це він заявив під час брифінгу в прокуратурі Дніпропетровської області.

 

"У мене на столі п'ять матеріалів, у тому числі і зі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, щодо зняття депутатської недоторканності з ряду народних депутатів. Інформація про готовність таких документів відповідає дійсності на 90%", – заявив Луценко.

 

За його словами, зібрані документи достатні для подання до парламенту на зняття депутатської недоторканності, але "юридичне управління Генеральної прокуратури має надати свій висновок, можливо, внести технічні поправки в сам текст".

 

Водночас глава ГПУ не уточнив, про яких депутатів йдеться.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада направила до Конституційного Суду для оцінки законопроекти №7203 Президента України та №6773 групи депутатів щодо обмеження недоторканості народних депутатів. 22 березня голова Верховної Ради України Андрій Парубій обіцяє невідкладно поставити на розгляд народних депутатів законопроект про зняття депутатської недоторканності, як тільки буде висновок Конституційного Суду.

схожі новини