Новини 12:53

Омбудсмен закликала Росію перевірити стан дотримання прав політв'язнів у СІЗО Сімферополя

Раніше омбудсмен РФ пообіцяла найближчими днями відвідати українського активіста Володимира Балуха.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова закликала російську колегу Тетяну Москалькову перевірити стан дотримання прав українських в’язнів у СІЗО Сімферополя в окупованому Криму. Про це у вівторок, 15 травня, повідомляє прес-служба омбудсмена.

 

"На мою адресу надходять звернення від правозахисних організацій та родин ув’язнених щодо неналежних умов тримання та ненадання медичної допомоги громадянам у СІЗО м. Сімферополя", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, у зв’язку з цим, Денісова просить омбудсмена РФ під час візиту до СІЗО м. Сімферополя перевірити умови тримання та надання необхідної медичної допомоги Володимиру Балуху, Узаїру Абдуллаєву, Енверу Мамутову, Ремзі Меметову, Зеврі Абсеітову, Рустему Абільтарову, Енверу Сейтосманову, Бекіру Дегерменджі, Асану Чапуху, Кязіму Аметову, Руслану Трубачу та Ісмаїлу Рамазанову.

 

"Раніше у телефонній розмові Омбудсмен РФ у відповідь на звернення Людмили Денісової пообіцяла найближчими днями відвідати українського активіста Володимира Балуха у кримській в’язниці. Уповноважені домовилися також, що Тетяна Москалькова перевірить стан дотримання прав й інших українських засуджених", – наголошується в повідомленні.

 

Як повідомлялося 20 квітня, уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до російської колеги з приводу інформації про чотири випадки неприродної смерті у СІЗО Криму.

схожі новини