Новини 15:00

Луценко звинуватив «РИА Новости Украина» у виконанні антиукраїнських атак

За словами генпрокурора, спецслужби перейшли до активної фази знешкодження антиукраїнської діяльності чергової російської медіа структури.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що слідство має докази виконання проплачених антиукраїнських атак російською пропагандистською структурою «РИА Новости Украина», в київському офісі якої у вівторок, 15 травня, відбулися обшуки. 

 

 

 

«Прокуратура АР Крим і СБУ сьогодні перейшли до активної фази знешкодження антиукраїнської діяльності чергової російської медіа структури. Після заборони нащадків Геббельса з Рашатудей російські державні пропагандони відкрили в Києві «РИА новости Украина»Слідство має докази виконання добре проплачених антиукраїнських атак цією структурою, участі громадян України ( які одночасно отримали громадянство РФ) в цій дезінформаційній війні. Дії даних осіб підпадають під ознаки статті 111 КК - державна зрада», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

 

 


Як повідомлялося, 15 травня у Києві СБУ прийшла з обшуками до офісу російського агентство міжнародної інформації "РИА Новости Украина". Також спецслужба затримала російського пропагандиста Кирила Вишинського.

схожі новини