Новини 12:16

Трамп заявив про продуктивні переговори щодо відновлення зустрічі з лідером КНДР

За словами президента США, якщо вдастся домовитися про зустріч, то скоріше за все вона пройде у Сінгапурі 12 червня, як і планувалося.

В суботу, 26 травня, президент США Дональд Трамп заявив, що наразі ведуться продуктивні переговори щодо відновлення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином. Про це американський президент написав на своїй сторінці у Twitter.

 

"Ми ведемо дуже продуктивні переговори з Північною Кореєю про відновлення саміту, який, якщо відбудеться, скоріше за все, залишиться в Сінгапурі у намічений день, 12 червня, і, якщо необхідно, буде продовжений", - написав Трамп.

 

Як повідомлялося,  24 травня Трамп  скасував зустріч з лідером Північної Кореї. Зокрема, у відповідній заяві зазначалося, що наразі "неможливо провести цю давно заплановану зустріч", через "величезний гнів та відкриту ворожість" нещодавніх заяв Кім Чен Ина.

 

У свою чергу, заступник голови міністерства закордонних справ Північної Кореї Кім Кє Гван заявив, що Пхеньян досі відкритий до переговорів з Вашингтоном і  готовий провести їх у будь-який час.

 

Нагадаємо, 10 травня президент США Дональд Трамп повідомив, що зустрінеться з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.