Новини 2018-05-30 17:31

Бабченко живий. СБУ інсценувала вбивство журналіста

Вбивство Бабченка замовили російські спецслужби.

Вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка у Києві інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко. Про це на брифінгу 30 травня повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

 

За його словами, СБУ затримала організатора вбивства журналіста Аркадія Бабченка. 

 

"Сьогодні слідчі і оперативники СБУ проводили величезну роботу. Слідчі і оперативні заходи тривають і зараз. Хочу повідомити що 3 години тому організатор злочину був затриманий у Києві. Зараз тривають слідчі дії з громадянином. Проводиться ряд обшуків за місцем проживання а також тимчасового перебування", - повідомив Грицак.

 

Він додав, що вбивство замовили російські спецслужби:

 

"На виконання завдання російських спецслужб, громадянин Г. запопонував своєму знайомому з числа колишніх АТО-шників за грошову винагороду в 30 тисяч доларів здійснити терористиничний акт - вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка. У якості задатку ним було передано виконавцю 15 тисяч доларів. Всього громадянин Г. отримав від російських спецслужб 40 тисяч доларів, з яких 10 залишив собі, як організатору". 

 

Участь у брифінгу взяв і сам Бабченко.

 

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що у Києві невідомі вистрілили у російського журналіста Аркадія Бабченка у його домі, від отриманого поранення потерпілий нібито помер у кареті «швидкої».