Новини 2018-05-31 22:16

Підозрюваного в організації замаху на журналіста Бабченка взяли під варту на 2 місяці

Бориса Германа взяли під арешт на 60 діб без права на заставу.

У четвер, 31 травня, Бориса Германа, підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка, взяли під арешт на 60 діб без права на заставу. Про це повідомив журналіст Тиждень.ua із зали Шевченківського районного суду Києва.

 

 

Раніше повідомлялось, що Борис Герман є власником низки приватних фірм, одна з яких спеціалізується на виробництві зброї та боєприпасів.

 

31 травня стало відомо, що на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартоювідносно Германа Бориса Львовича. Зокрема, він підозрюється за за ч.1 ст.14, ч.3 ст.27, ч.3 ст.258 КК України (організація готування до терористичного акту).

 

Увечері 30 травня стало відомо, що вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка, яке нібито сталося увечері 29 травня у Києві, інсценували Служба безпеки України та сам Бабченко. 

 

Голова СБУ Василь Грицак повідомив, що виконавець замаху на російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка мав нелегально придбати зброю для закладення "баз" в центральній частині України.

схожі новини