Новини 22:58

Підозрюваний в організації замаху на журналіста Бабченка не був агентом контррозвідки України – прокуратура

Раніше Борис Герман заявляв, що співпрацював зі службою контррозвідки Служби безпеки.

Прокуратура спростувала заяву підозрюваного в організації  "вбивства" журналіста Бабченка Бориса Германа про те, що він нібито є агентом контррозвідки Служби безпеки. Про це повідомив прокурор Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко у четвер, 31 травня.

 

"Він не був агентом Служби безпеки України або контррозвідки, яка є структурним підрозділом Служби безпеки. Сам підозрюваний, роблячи такі нелогічні заяви, не розуміє, що контррозвідка входить до складу Служби безпеки України, це і є один підрозділ", - пояснив Кравченко.

 

Він також зазначив, що Герман не міг бути агентом військової контррозвідки, тому що у військових немає контррозвідки.

 

За словами військового прокурора, заяви Германа про співробітництво з СБУ перевірили та не знайшли їм підтвердження. 

 

Під час судового засідання з обрання запобіжного заходу Борис Герман заявляв, що він співпрацює з контррозвідкою і є агентом Служби безпеки України.

 

Нагадаємо, у четвер, 31 травня, Бориса Герамана, підозрюваного в організації замаху на журналіста Аркадія Бабченка, взяли під арешт на 60 діб без права на заставу

 

Раніше повідомлялось, що на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартоювідносно Германа Бориса Львовича. Зокрема, він підозрюється за за ч.1 ст.14, ч.3 ст.27, ч.3 ст.258 КК України (організація готування до терористичного акту).

схожі новини