Новини 2018-06-02 12:05

Бойовики відкривають вогонь по цивільних у Південному - МінТОТ

З міркувань безпеки заборонено пересування будь-яких приватних автотранспортних засобів, які залишаються у населеному пункті.

Бойовики відкривають вогонь на ураження по мирних мешканцях, які залишаються у селищі Південне в Донецькій області. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України

 

Варто зазначити, що наразі з міркувань безпеки заборонено пересування будь-яких приватних автотранспортних засобів, які залишаються у Південному.

 

"Таке рішення Штабу об’єднаних сил пов’язане з тим, що всі місцеві дороги знаходяться в зоні прямого ураження зі стрілецької зброї з боку незаконних збройних формувань окупаційної адміністрації РФ, які в разі фіксації переміщень відкривають вогонь", - наголосили в МінТОТ.

 

Також в міністерстві підкреслили, що з семи автотранспортних засобів, які залишалися в районі "Чигарі" останні дві доби, два згоріли. 

 

Нагадаємо, українська сторона СЦКК повідомляла, що бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на Донецькій фільтрувальній станції.

 

За даними СЦКК, бойовики діють цілеспрямовано, не бажаючи надати місії ОБСЕ можливість отримувати об’єктивну інформацію щодо стану безпекової ситуації в районі ДФС.