Новини 15:48

Сінгапур визначив спецзону для проведення зустрічі президента США з лідером КНДР

Відповідна територія буде відгороджена з 10 по 14 червня.

Сінгапур визначив спеціальну зону для зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Про це в понеділок, 4 червня, йдеться в повідомленні уряду Сінгапуру.

 

Як зазначається, спецзона буде відгороджена з 10 по 14 червня. Так, територія включає райони Танглін, Ньютон і Орчард, також там розташоване Міністерство закордонних справ, посольство США і кілька великих готелів, у тому числі готель Шангрі Ла.

 

Раніше стало відомо, що КНДР не планує на час саміту привозити в Сінгапур з Пхеньяна автомобілі, у тому числі лімузин для Кім Чен Ина. Замість цього вони мають намір орендувати автомобілі на місці. За існуючою традицією американська делегація доставить в Сінгапур президентські лімузини "Кадилак". При цьому, за інформацією ЗМІ, північнокорейська делегація, яка прибула в Сінгапур 28 травня для підготовки зустрічі, вимагає надання автомобілів класом не нижче, ніж у президента США.

 

Нагадаємо, 26 травня президент США Дональд Трамп заявив, що наразі ведуться продуктивні переговори щодо відновлення зустрічі з лідером КНДР Кім Чен Ином.  Згодом лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підтвердив свою прихильність до "повної" денуклеаризації корейського півострова і до запланованої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Водночас глава Білого дому дав зрозуміти, що підготовка до саміту 12 червня успішно продовжується, незважаючи на попередню заяву про скасування зустрічі.

 

Як повідомлялося,  10 травня президент США Дональд Трамп заявив, що зустрінеться з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

 

Однак 24 травня Трамп  скасував зустріч з лідером Північної Кореї. Зокрема, у відповідній заяві зазначалося, що наразі "неможливо провести цю давно заплановану зустріч", через "величезний гнів та відкриту ворожість" нещодавніх заяв Кім Чен Ина.

 

У свою чергу, заступник голови міністерства закордонних справ Північної Кореї Кім Кє Гван заявив, що Пхеньян досі відкритий до переговорів з Вашингтоном і  готовий провести їх у будь-який час.