Новини 2018-06-04 22:42

Політв'язень Сенцов виступив проти голодування Кольченка

За словами сестри режисера, він нікого не закликає до голодування, однак вдячний усім, хто його підтримує.

Незаконно засуджений український режисер Олег Сенцов виступив проти голодування активіста Олександра Кольченка, якого утримує РФ. Про це повідомила сестра Сенцова Наталія Каплан, яка поспілкувалася з адвокатом Дмітрієм Дінзе.

 

Як зазначається, Сенцов проти голодування Кольченка, оскільки знає про його проблеми зі здоров’ям.

 

"Він нікого не закликає до голодування, але вдячний усім, хто його підтримує", – підкреслила Каплан.

 

Крім того, як зазначається, Дінзе 4 червня був у Сенцова в колонії три години. Він повідомив, що український режисер прочитав усі листи, які йому писали, а також дізнався про акції на його підтримку по всьому світу.

 

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. Згодом стало відомо, що незаконно засуджений у Росії Сенцов почав отримувати у колонії підтримуючу терапію. 31 травня незаконно утримуваний в Росії українець Олександр Кольченко оголосив голодування з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова.  

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).