Новини 09:03

Австралія оголосила про дипломатичний бойкот ЧС-2018 в Росії

Зазначається, що офіційна делегація від Австралії не поїде до РФ.

Австралія оголосла про державний бойкот Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року. Про це заявила мініст закордонних справ Австралії Джулі Бішоп, повідомляє ESPN.

 

Зазначається, що офіційна делегація від Австралії не поїде до РФ. Так,підтримувати австралійських гравців від імені держави буде лише посол.

 

"Уряд Австралії не буде втручатися у рішення Федерації футболу Австралії у зв'язку з Чемпіонатом світу. Посол Австралії в Москві візьме участь у програмах чемпіонату", - зауважила Бішоп.

 

За її словами, дипломатичний бойкот не матиме ніякого стосунку до спортсменів.

 

Наголошується, що Австралія регулярно виступала проти російських порушень прав людини та міжнародного права, включаючи анексію Криму 1 2014 році.

 

Нагадаємо, 5 червня МЗС Польщі попередило про можливі теракти під час Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року.

 

22 травня правозахисна організація Human Rights Watch закликалабойкотувати матч чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії в червні 2018 року.

 

Також МЗС України закликало українських уболівальників не їхати на чемпіонат світу з футболу-2018, який з 14 червня по 15 липня відбудеться в Росії.

 

Як повідомлялось, глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.

 

схожі новини