Новини 2018-06-08 13:04

В Авдіївці припинено подачу води через знеструмлення фільтрувальної станції – МінТОТ

Без води лишилися Авдіївка та два села у Ясинуватському районі.

У місті Авдіївка та селах Орлівка і Ласточкине Ясинуватського району припинено подачу води. Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій (МінТОТ) у Twitter у п'ятницю, 8 червня.

 

 

Зазначається, що подачу води припинено через знеструмлення Донецької фільтрувальної станції. 

 

"Заходи по забезпеченню водою були вжиті напередодні", - йдеться у повідомленні міністерства. 

 

Згідно з інформацією, наданою МінТОТ, 9 червня з резервних резервуарів підвезуть воду. Її подача буде здійснюватися за графіком 10 червня. 

 


Нагадаємо, в результаті бойових дій ввечері 6 червня знеструмлена Донецька фільтрувальна станція. У прес-службі ДСНС України у Донецькій області повідомили, що з зупинкою Донецької фільтрувальної станції було припинено водопостачання у місті Авдіївка.

1 червня районі Донецької фільтрувальної станції представники ОБСЄ зафіксували нові вибухи.

 

23 травня перший заступник голови Верховної ради України Ірина Геращенко повідомила, що Росія демонструє небажання відновити роботу СЦКК на Донбасі та особливо в районі Донецької фільтрувальної станції (ДФС)

 

19 травня Донецька фільтрувальна станція знову потрапила під обстріл, в результаті якого було пошкоджено хлоропровід, роботу станції призупинено. Окрім цього, на сайті КП "Вода Донбасу" повідомили про пошкодження відкритого розподільного пристрою і двох трансформаторів.

 

Раніше українська сторона СЦКК повідомляла, що бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на Донецькій фільтрувальній станції. За даними СЦКК, бойовики діють цілеспрямовано, не бажаючи надати місії ОБСЕ можливість отримувати об’єктивну інформацію щодо стану безпекової ситуації в районі ДФС.