Новини 2018-06-11 15:58

Полторак заявив, що російські війська у Придністров’ї загрожують і Україні, і Молдові

Міністр оборони України Степан Полторак провів офіційну зустріч з Міністром оборони Молдови Еудженом Стурзою.

Російські війська, які перебувають на території Придністров’я, є загрозою і для України, і для Молдови. Про це у понеділок, 11 червня заявив міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі в Одесі з міністром оборони Республіки Молдова Еудженом Стурзою, повідомляє прес-служба МОУ.

 

«Міністр оборони України зазначив, що Російська Федерація продовжує гібридну агресію на Донбасі, нарощує ударний військовий потенціал у Криму, дестабілізує Чорноморсько-Азовський регіон, непроста ситуація склалася й у Придністров’ї. Угрупування, які знаходяться на території Придністров’я та в цілому на південно-західному напрямку, є загрозою і для України, і для Молдови», - йдеться у повідомленні.

 

 

Міністр додав, що РФ продовжує гібридну агресію на Донбасі, нарощує ударний військовий потенціал у Криму, дестабілізує Чорноморсько-Азовський регіон, непроста ситуація склалася й у Придністров’ї.

 

«Вважаю, що сьогоднішня зустріч має важливе значення для регіональної безпеки і оборони. Адже Україна та Молдова мають спільні виклики і загрози», - додав Полторак.

 

Нагадаємо, у квітні прем’єр-міністр Молдови Павел Філіп заявив, що Росія повинна вивести свої війська з території Придністров'я, оскільки це сприяє подальшій деградації ситуації та дезінтеграції Молдови. 

схожі новини