Новини 18:53

США запровадили нові санкції проти Росії

Зазначені особи та компанії надавали підтримку російській ФСБ.

Міністерство фінансів США запровадило нові санкції у відношенні ще п'яти російських компаній та трьох фізичних осіб через кібератаки. Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінфіну США у понеділок, 11 червня. 

 

До санкційного списку потрапили петербурзькі компанії Digital Security,Divetechnoservices, ФДУП «НДІ "Квант"», а також Embedi, ERPScan та їх керівники Олег Чирков, Володимир Каганський та Олександр Трибун. 

 

"Офіс контролю за закордонними активами Мінфіну США додав п’ять російських компаній і трьох російських громадян до переліку, передбаченого наказом 13694 "Блокування власності окремих осіб, причетних до істотної зловмисної кіберактивності" - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що зазначені особи і компанії надавали підтримку російській ФСБ.

 

Нагадаємо, Рада Європейського Союзу наприкінці червня має намір подовжити санкції проти Росії ще на півроку.

 

Як повідомлялося, 17 травня представник Державного департаменту США Сандра Удкірк заявила, що Сполучені Штати Америки  хочуть запобігти побудові газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього.  Зокрема, вона не виключила, що Вашингтон введе санкції проти "Північного потоку-2" і відзначила, що умови для цього були створені минулого року.

схожі новини