Новини 10:20

"Історичний саміт". Стало відомо, про що домовилися Трамп та Кім Чен Ин

Зокрема, лідер КНДР зобов'язується до "повної денуклеаризації Корейського півострова".

Президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали документ, який передбачає об'єднання зусиль із створенню тривалого та стабільного мирного режиму на Корейському півострові. Про це свідчить текст документу, передає ВВС.

 

 

Як зазначається, лідер КНДР також зобов'язується до "повної денуклеаризації Корейського півострова".

 

Водночас ВВС наводить чотири ключові пункти із підписаного лідерами США та Північної Кореї документу:

 

  • Сполучені Штати та КНДР зобов'язуються встановити нові відносини США-КНДР відповідно до бажання народів обох країн досягти миру та процвітання.
  • Сполучені Штати та КНДР об'єднають свої зусилля із створенню тривалого та стабільного мирного режиму на Корейському півострові.
  • Знову підтверджуючи Декларацію від 27 квітня 2018 року, підписану у Панмунджоні (між лідерами КНДР та Південної Кореї – Ред.), КНДР зобов'язується докласти зусиль для повної денуклеаризації Корейського півострова.
  • Сполучені Штати та КНДР зобов'язуються проводити роботи із пошуку останків військовополонених, включаючи негайну репатріацію тих, кого вже ідентифікували.

 

"Президент Трамп зобов'язався забезпечити гарантії безпеки КНДР, а голова Кім Чен Ин підтвердив свою тверду і непохитну прихильність до повної денуклеаризації Корейського півострова", – йдеться у документі.

 

Нагадаємо, 12 червня в Сінгапурі відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина. Згодом президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підписали спільну угоду за підсумками саміту. 

 

11 червня  президент США Дональд Трамп та лідер Північної Кореї запланували обговорити питання денуклеаризації Корейського півострова на зустрічі.

 

Як повідомлялося, 10 червня на літаку Boeing 747 китайської авіакомпанії в Сінгапур прибув Кім Чен Ин. Згодом стало відомо, що Трамп прибув на авіабазу Пайя Лебар у Сінгапурі на зустріч з лідером КНДР.

 

У свою чергу, прес-секретар Білого дому Сара Сандерс повідомила, що Трамп та  Кім Чен Ин зустрінуться 12 червня в готелі Capella на острові Сентоса в Сінгапурі. 

 

4 червня  Сінгапур визначив спеціальну зону для зустрічі Трампа та лідера Північної Кореї. Як зазначається, спецзона буде відгороджена з 10 по 14 червня. Так, територія включає райони Танглін, Ньютон і Орчард.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...