Новини 17:36

ФБР попередило відвідувачів ЧС-2018 про можливі кібератаки

Вболівальників попередили, що, навіть якщо вони не вважають себе значущую ціллю для хакерів, ті все одно можуть скористатися їхніми пристроями.

Директор контррозвідувального відділу Федерального бюро розслідувань (ФБР) Вільям Еваніна попередив громадян США, котрі збираються в Росію на Чемпіонат світу з футболу, не брати електронні пристрої, тому що вони можуть бути зламані злочинцями або російським урядом. Про це повідомляє Reuters у середу, 13 червня. 

 

Еваніна попередив вболівальників, що, навіть якщо вони не вважають себе значущую ціллю для хакерів, ті все одно можуть скористатися їхніми пристроями.

 

«Якщо ви можете прожити певний час без своєї техніки, то краще не беріть її з собою. Якщо ж вам обов'язково потрібно мати, скажімо, смартфон, то візьміть з собою не той, яким користуєтесь у повсякденному житті, а інший. І не забудьте виймати акумулятор, коли не використовуєте пристрій»,- попередили у ФБР.

 

Нагадаємо, 12 червня Фінляндія підтвердила, що вище керівництво країни не відвідає чемпіонат світу з футболу в Росії. 

 

Також відомо, що Австралія оголосла про державний бойкот Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року. 

 

Раніше повідомлялось, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту футбольного Чемпіонату світу-2018 в Росії. 

 

5 червня МЗС Польщі попередило про можливі теракти під час Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року.