Новини 2018-06-15 11:38

Омбудсмену відмовили в зустрічі з Сенцовим

Водночас Денісова зазначила, що в колонії відмовилися надавати будь-яку інформацію, зокрема про стан політв'язня.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в п'ятницю, 15 червня, повідомила, що їй відмовили в зустрічі з незаконно засудженим українським режисером Олегом Сенцовим. Про це вона заявила на своїй сторінці в Facebook.

 

"Зустрілася з начальником колонії і начальником управління виконання покарань Ямало-Ненецького округу, саме він повідомив мені, що я не можу ні за яких обставин [потрапити] на зустріч з Олегом Сенцовим", – повідомила Денісова.

 

Водночас вона зазначила, що в колонії відмовилися надавати будь-яку інформацію, зокрема про стан Сенцова. Крім того, омбудсмена України попросили покинути територію колонії.

 

"Я зателефонувала Уповноваженій з прав людини Російської Федерації і чекаю від неї відповіді", – додала Денісова.

 

 

Як повідомлялося, 15 червня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова прибула до російської колонії, де утримують незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

 

13 червня український омбудсмен Людмила Денісова поїхала до Росії, щоб відвідати українських бранців Кремля. 

 

Нагадаємо, 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування. 

 

Суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі 25 серпня 2015 року. Росія відмовила Україні у передачі полів'язня, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

схожі новини