Новини 14:13

Прикордонники не пустили в Україну британську журналістку Russia Today

Раніше в Україну не пустили російського журналіста Євгенія Прімакова.

Працівники Державної прикордонної служби України не пустили в Україну громадянку Великої Британії, кореспондента російського пропагандистського телеканалу Russia Today Полу Слієр. Про це повідомив у вівторок, 26 червня, речник відомства Олег Слободян.

 

Слієр заявила, що прилетіла до Києва на конференцію ОБСЄ по свободі ЗМІ. Як зазначається, 26 червня близько 9 ранку кореспондентка Russia Today прилетіла до Борисполя з Відня. Однак, за словами Слободяна, її в найближчий час відправлять до Відня, бо їй заборонений в'їзд до України на п'ять років. 

 

Він пояснив, що рішення про заборону в'їзду журналістці ухвалив "один з правоохоронних органів" через те, що вона становить загрозу для безпеки України. Водночас Слободян заявив, що не може сказати, який саме орган ухвалив це рішення.

 

Раніше в Україну не пустили російського журналіста Євгенія Прімакова, який також прилетів до Києва для участі в конференції ОБСЄ.

 

Своєю чергою, представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір висловив жаль через заборону в'їзду Слієр та Прімакову.

 

"Я знову підкреслюю, що всі країни-члени ОБСЄ повинні сприяти вільному переміщенню журналістів по регіону", – наголосив він.

 

Нагадаємо, 18 вересня в аеропорту «Бориспіль» українські прикордонники не пропустили в країну кореспондентку російського телеканалу «Перший канал» Юлію Ольховську.

схожі новини