Новини 16:40

Саакашвілі збирається повернутися в Грузію до президентських виборів

Саакашвілі також заявив, що президент України Петро Порошенко "умовляв" грузинську владу забрати його до грузинської в'язниці.

Колишній президент Грузії, екс-губернатор Одеської області Міхаїл Саакашвілі, який зараз живе в Нідерландах, збирається повернутися до Грузії до президентських виборів цієї осені. Про це він заявив в ефірі каналу RTVI.

 

"Я повернуся, я думаю, до президентських виборів цієї осені, які Іванішвілі, я впевнений, програє", - сказав Саакашвілі.

 

"Я повернуся до Грузії. Якби вони думали, що вони мене зможуть затримати і утримати, вони б давно вже мене забрали з України. Вони не можуть мене затримати, тому що у нас реально дуже потужна підтримка", - додав він.

 

Саакашвілі також заявив, що президент України Петро Порошенко "умовляв" грузинську владу забрати Саакашвілі до грузинської в'язниці.

 

У той же час, він заявив, що не збирається балотуватися ані в президенти Грузії, ані в президенти України.

 

Нагадаємо, 14 лютого колишній президент Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі подав до суду позов проти Державної міграційної служби, адміністрації Державної прикордонної служби та Міністерства внутрішніх справ через депортацію до Польщі. Згодом стало відомо, по політику на три роки заборонили в’їзд до України.

 

Як повідомлялося 14 лютого, Міхеїл Саакашвілі прилетів в Амстердам (Нідерланди).

 

12 лютого в київському ресторані затримали екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі. пізніше з явилась інформація, що Саакашвілі депортують із України, а через деякий було повідомлено, що він уже вилетів до Польщі. Потім у Державній прикордонній службі України підтвердили, що Саакашвілі повернули до Польщі.

схожі новини