Новини 13:05

Денісова повернулась в Україну після недопуску до політв'язня Сенцова

Омбудсмен планує зустрітися з послами країн ЄС в Україні, щоб поінформувати їх про ситуацію з недопуском її до українських громадян, утримуваних в РФ.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова після безуспішних спроб відвідати утримуваних у російських в'язницях українців повернулася до Києва. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" у понеділок, 2 липня.

 

Зазначається, що омбудсмен прибула на засідання погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в Києві.

 

Водночас в офісі українського омбудсмена повідомляють, що в понеділок удень Денісова планує зустрітися з послами країн Європейського Союзу в Україні, щоб поінформувати їх про ситуацію з недопуском її до українських громадян, яких утримують у РФ та на окупованих територіях.

 

Нагадаємо, 29 червня омбудсмен Людмила Денісова повідомила, що Російська Федераціяне має жодного документа, який би підтверджував російське громадянство політв’язня Олега Сенцова

 

28 червня Посольство України в Росії направило ноту Міністерству закордонних справ РФ з рішучим протестом через недопуск Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової до незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова. 

 

28 червня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова прибула до російського міста Лабитнангі, де утримують незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

 

Як повідомлялося, 13 червня український омбудсмен Людмила Денісова поїхала до Росії, щоб відвідати українських бранців Кремля. 

 

 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...