Новини 19:51

Азаров не дав Єжелю додаткові 320 млн гривень на паради

У Кабінеті міністрів сьогодні, 28 квітня, пройшла координаційна нарада під керівництвом прем’єр-міністра Миколи Азарова з приводу святкування 20 річниці Незалежності України.

За інформацією видання, на нараді були присутні глава адміністрації президента Сергій Льовочкін, представники Мінфіну, Міноборони, Генштабу та інших міністерств і відомств.

У ході наради було прийнято категоричне рішення про ненадання додаткових коштів на проведення параду в День Незалежності.

Згідно з рішенням, парад повинен бути проведений в межах коштів, закладених у затвердженому парламентом бюджеті Міністерства оборони на 2011 рік. Мова йде про 56 млн грн.

Нагадаємо, міністр оборони Михайло Єжель просив на проведення параду до Дня Незалежності 320 млн грн - рекордну суму за всю історію незалежної України.

Щоправда, згодом міністр намагався цю інформацію спростувати, однак ЗМІ опублікувало лист за підписом самого Єжеля на ім'я прем'єр-міністра Миколи Азарова, в якому він заявляє про необхідність виділення на проведення параду 320 млн грн.

Новини RedTram

Loading...