Новини 12:41

Політв'язень Гриб не визнав свою вину в суді

Як зазначається, прокурор читав обвинувальний висновок шість хвилин.

У Росії на засіданні Північно-Кавказького окружного суду в понеділок, 23 липня, незаконно затриманий українець Павло Гриб заявив, що не визнає своєї вини після того, як прокурор зачитав обвинувальний акт. Про це повідомляє Цензор.нет.

 

 

Як зазначається, прокурор читав обвинувальний висновок шість хвилин. Зокрема, у ньому йшлося про те, що Гриб нібито діяв під тиском Стефана Капіноса, з яким він познайомився в 2013 році.

 

У 2017 році Павло познайомився з Тетяною Єршовою, російською школяркою із Сочі. Спілкувався з нею по скайпу: нібито школярка говорила, що не любить вчителів, учнів своєї школи і взагалі росіян. За версією слідства, Гриб підбивав її виготовити бомбу і підірвати під час шкільної лінійки.

 

Таким чином, Грибу закидають схиляння до 205.1, частина 1 КК РФ – тобто схиляння до теракту.

 

"Після оголошення обвинувального висновку Павло Гриб заявив: "Я повністю не згоден із обвинуваченням. Оскільки під час проведення слідства були критичні помилки, які не дозволяють обґрунтувати це обвинувачення для того, щоб мати підстави для притягнення до відповідальності", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас його адвокат Маріна Дубровіна додала, що під час слідства було допущено серйозні порушення, які не дозволяють продовжувати суд.

 

Нагадаємо, 28 серпня колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни. Опісля МЗС заявило, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі. Раніше Росія звинуватила затриманого українця Павла Гриба в підготовці теракту в школі.

схожі новини