Новини 15:49

Колишній адвокат Трампа готовий свідчити проти нього - CNN

Екс-адвокат стверджує, що Трамп знав про зустріч свого сина, зятя та голови президентської кампанії з представниками РФ.

Колишній особистий юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен заявив, що готовий свідчити проти нього спецпрокурору Роберту Мюллеру, який займається розслідуванням ймовірного втручання Росії у президентські вибори США восени 2016 року. Про це повідомляє CNN, посилаючись на власні джерела, у п'ятницю, 27 липня.

 

Зокрема, екс-адвокат стверджує, що Трамп знав про зустріч свого сина, зятя та голови президентської кампанії з представниками Російської Федерації за кілька місяців до виборів у червні 2016-го року.

 

Видання зазначає, що,  співпрацюючи зі слідством, Коен сподівається полегшити власне становище, оскільки сам перебуває під федеральним слідством у зв’язку з розслідуванням Мюллера.

 

Також повідомляється, що у екс-адвоката американського президента немає при цьому речових доказів, які б могли підтвердити його слова.

 

Нагадаємо, 19 липня глава компанії Facebook Марк Цукерберг спростував заяву президента Сполучених Штатів Дональда Трампа про відсутність доказів того, що росіяни використовували соціальні мережі для втручання в президентські вибори США в 2016 році.

 

 18 липня Американський президент Дональд Трамп повідомив, що США більше не є метою Росії і РФ не втручається у справи Сполучених Штатів. 

 

Нагадаємо, 16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.

 

Згодом представники Демократичної і Республіканської партій Сполучених Штатів Америки розкритикували заяву американського президента Дональда Трампа про те, що він обмовився на зустрічі з російським президентом Владіміром Путіним і насправді згоден з висновками американських спецслужб про втручання Росії у президентські вибори 2016 року. 

схожі новини