Новини 2011-05-01 16:12

У Москві журналістів навчатимуть української мови

Інститут міжнародних відносин та соціально-політичних наук Московського державного лінгвістичного університету (МДЛУ) у 2012 році проведе перший випуск восьми журналістів-міжнародників зі знанням української мови.

Як повідомила викладач української мови в МДЛУ Людмила Гмиря, викладання української мови в університеті забезпечують педагогічні кадри з Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова (м.Київ), які працюють за обміном. За її словами, Угода про співробітництво між навчальними закладами діє з 2004 року.

Вона відзначила, що українська мова викладається для студентів міжнародників як друга іноземна. Спеціалізація українська мова була введена в МДЛУ з 1998 року. З того часу українська мова викладалась для студентів регіонознавців, перекладачів, а тепер і для журналістів-міжнародників, додала вона.

В університеті також створено і функціонує Центр української мови і культури, поряд з аналогічними центрами азербайджанської, вірменської, казахської, киргизької мови и культури, а також центр Молдови.

схожі новини