Новини 2018-08-10 20:31

У параді до Дня Незалежності братиме участь 250 одиниць військової техніки

На параді продемонструють нові зразки, які вже поставлені на озброєння до ЗСУ, а також ті, які зараз проходять державне випробування.
У військовому параді з нагоди 27-ї річниці Незалежності України братиме участь 250 одиниць техніки. Про це повідомив президент Петро Порошенко у Facebook у п'ятницю, 10 серпня. 

 

"Будуть продемонстровані нові зразки, які вже поставлені на озброєння до Збройних Сил України, а також ті, які зараз проходять державне випробування. Також будуть і зразки техніки, які поставлено іноземними партнерами", - написав президент.

 

Він такого нагадав, що сьогодні на військовому аеродромі у селищі Озерне на Житомирщині було проведено тренування перед Військовим Парадом. 

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Києві у День незалежності України 24 серпня під час військового параду Хрещатиком крокуватимуть Підрозділи від 15 країн-партнерів.

 

Як повідомлялося, 24 серпня 2018 року у військовому параді з нагоди 27-Ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності візьме участь 4500 військовослужбовців і 250 одиниць військової техніки.

 

Перша спільна репетиція Збройних сил України та інших силових структур до заходу на честь Дня Незалежності України відбулася на території авіаційного заводу імені Антонова 1 серпня.

 

Нагадаємо, у 2017 році у військовому параді у День Незалежності України взяли участь понад чотири тисячі українських військовослужбовців, а також 10 іноземних підрозділів, 9 із яких представляють країни НАТО, та щонайменше 11 міністрів оборони.

схожі новини