Новини 15:21

США запровадили 25-відстокові мита на товари з Китаю

Китайська влада виступила з осудом дій США.

У четвер, 23 серпня, набувають чинності мита у розмірі 25 відсотків на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. Про це повідомляє DW.

 

Наголошується, що на початку липня Вашингтон уже запровадив першу частину з цього пакета мит загальною вартістю 50 мільярдів доларів. У Китаї у відповідь негайно заявили про запровадження 25-відсоткових мит на товари зі США обсягом у 16 мільярдів доларів. Про це повідомили державні китайські ЗМІ з посиланням на уряд країни. 

 

"Китайська влада виступила з осудом дій США, заявивши, що уряду в Пекіні не залишається нічого іншого, окрім запровадження заходів у відповідь. Міністерство торгівлі Китаю заявило, що дії США порушують правила Світової організації торгівлі (СОТ). Китайська влада пообіцяла подати скаргу до СОТ на дії Вашингтона", - йдеться у повідомленні. 

 

Нагадаємо, 6 липня у Сполучених Штатах набули чинності 25%-ві мита на товари з Китаю, загальна вартість яких оцінена у 34 мільярди доларів.

 

 19 червня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп пригрозив Китаю запровадити нові мита на суму 200 мільярдів доларів, якщо у Китаї підвищать мита на товари зі США. 

 

15 червня влада Китаю заявила про запровадження мит щодо американських товарів, аналогічних обмеженням з боку Сполучених Штатів Америки.

 

15 червня стало відомо, що Трамп вирішив ввести мита проти китайських товарів на $50 мільярдів доларів. Білий дім повідомив, що зобов’язання мають бути виконані найближчим часом після виходу списку у п’ятницю, проте точна дата ще не встановлена.

 

6 червня Європейський союз схвалив рішення щодо введення мита на імпорт продукції зі Сполучених Штатів Америки.

схожі новини