Новини 2018-09-04 22:38

У МінТОТ повідомили, що ситуація із заводом в Армянську не загрожує жителям материкової України

У Херсонській області відбулося засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш заявив, що людям, які проживають поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом, нічого не загрожує через ситуацію з хімзаводом по виробництву двоокису титану в Армянську. Про це повідомляє "Інтерфакс - Україна" у вівторок, 4 вересня.

 

"Уже відбулося одне засідання комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Херсонській області. Комісія не вбачає зараз за всіма ознаками, що є перевищення за показниками. Це означає, що нічого не загрожує людям, щоб їх треба було відселяти або евакуювати", - повідомив він.

 

За словами міністра, на підконтрольній Україні території, яка найбільш наближена до окупованого півострова, кілька державних служб узяли проби води, ґрунту і повітря. Для того щоб ретельно зробити усі необхідні аналізи, знадобиться деякий час, після чого громадськість буде додатково поінформовано.

 

Водночас Черниш повідомив, що одна з речовин, яку було виявлено, - це сірчистий ангідрид. Він уточнив, що наявність такої речовини в повітрі небезпечна лише за певних концентрацій.

 

"Газоаналізатори, які має Державна прикордонна служба, показали, що дійсно така речовина була в повітрі, але максимально допустимі концентрації в Херсонській області не було перевищено", - наголосив він.

 

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що дії російської влади на території анексованого Криму призводять до екологічної катастрофи.

 

 Раніше стало відомо, що в окупованому Криму через викиди вирішено зупинити завод «Кримський титан».  

схожі новини