Новини 2018-09-05 13:29

Отруєння Скріпалів. У Британії назвали імена двох підозрюваних росіян

За даними кореспондент ВВС, підозрювані потрапили на запис камери спостереження "безпосередньо перед" отруєнням в Солсбері.

У Великій Британії прокурори повідомили, що вважають причетними до отруєння колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії двох громадян РФ, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова.  Про це повідомляє Reuters.

 

Так, слідство вважає, що підозрювані могли в'їхати на територію Британії не під справжніми іменами.

 

Своєю чергою, кореспондент ВВС Деніел Сенфорд заявив, що підозрювані потрапили на запис камери спостереження "безпосередньо перед" отруєнням в Солсбері.

 

 

 

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 9 квітня виписали з лікарні його дочку Юлію Скріпаль.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль.