Новини 2018-09-05 15:48

Британська поліція показала маршрут підозрюваних росіян в отруєнні Скріпалів

Камери відеоспостереження дозволили простежити за пересуванням Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова.

У Великій Британії поліція оприлюднила серію фотографій з камер відеоспостереження з двома підозрюваними росіянами у отруєнні колишнього розвідника Сєргєя Скріпаля та його дочки Юлії у місті Солсбері. Про це повідомляє британський телеканал Sky News.

 

Так, камери спостереження дозволили простежити маршрут пересування Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова 3 та 4 березня.

 

Зокрема, двох підозрюваних  зафіксували в аеропорту "Гетвік" о 16:22 у п'ятницю, 2 березня.

 

 

Пізніше підозрюваних можна побачити на залізничній станції Солсбері, вони сідають на поїзд до Лондона о 16:11 у суботу, 3 березня.

 

 

Згодом двох чоловіків зафіксували на залізничному вокзалі Солсбері о 11:48 ранку у неділю, 4 березня. Через десять хвилин - о 11:58 – їх бачать на Уілтон-Роуд у Солсбері, за кілька хвилин до нападу.

 

 

Потім їх помітили о 13:05 на Фішертон-стріт у центрі Солсбері, вони прямували до залізничної станції. Через три хвилини підозрюваних знову фіксують на Фішертон-стріт.

 

 

Наголошується, що о 13:50 Боширов і Пєтров потрапляють на камери спостереження на залізничній станції Солсбері, повертаючись поїздом назад до Лондона.

 

 

Пізніше чоловіки проходять паспортний контроль у лондонському аеропорту "Хітроу" о 19:28 у неділю, 4 березня.

 

 

Раніше у Британії прокурори повідомили, що вважають причетними до отруєння Скріпаля та його дочки Юлії двох громадян Росії, а саме – Алєксандра Пєтрова та Руслана Боширова.  Так, слідство вважає, що підозрювані могли в'їхати на територію Британії не під справжніми іменами.

 

Кореспондент ВВС Деніел Сенфорд заявив, що підозрювані потрапили на запис камери спостереження "безпосередньо перед" отруєнням в Солсбері.

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 9 квітня виписали з лікарні його дочку Юлію Скріпаль.

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

схожі новини