Новини 2018-09-17 12:40

У Чехії виправили атлас з "російським" Кримом

Крім того, в атласі розмістили роз'яснення про те, як РФ незаконно окупувала Крим і розпочала агресію на Донбасі.

Чеське видавництво Kartografie Praha видало виправлений географічний атлас із окремим роз'ясненням про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала збройну агресію на Донбасі. Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс  у Facebook.

 

Зокрема, він нагадав, що наприкінці минулого - на початку 2018 року посольство України в Чехії виступило з протестом проти зображення Криму та Донбасу як спірних територій у чеському атласі.

 

Згодом Міносвіти Чехії відкликало рекомендацію на використання даного атласу як навчального посібника у школі.

 

"Проведена робота, в тому числі з видавництвом, не була даремною: в новому виданні атласу, який побачив світ нещодавно, сумнівів у тому, чий Крим, вже немає. Більше того, в атласі розміщено окреме роз'яснення про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала агресію на Донбасі, а також про те, що Чеська Республіка, як і весь цивілізований світ, продовжує розглядати Крим як територію України", - зауважив він.

 

Нагадаємо, чеське видавництво Kartografie Praha видало виправлений географічний атлас із окремим роз'ясненням про те, як Росія незаконно окупувала Крим і розпочала збройну агресію на Донбасі. 

 

Раніше стало відомо, що українське дитяче видавництво "Ранок" випустило книжку "Рослинний світ" із картою, на якій окупований Криму позначений як частина Росії.

 

Як повідомлялося 23 липня, австралійська правозахисна організація Walk Free Foundation оприлюднила карту "Глобальний індекс рабства", на якій окупований Криму позначений як частина Росії.  24 стало відомо, що правозахисна організація виправила карту.

схожі новини