Новини 2018-09-20 15:17

Суд поновив Амосову на посаді ректорки НМУ ім. Богомольця

Таким чином, з 20-го вересня 2018 року Катерина Амосова законний ректор НМУ.

Київський Печерський районний суд скасував, визнавши незаконним, наказ міністерства охорони здоров'я про звільнення Катерини Амосової з посади ректорки Національного медуніверситету ім. Богомольця і поновив її на роботі. Про це повідомляється на сторінці закладу у Facebook у четвер, 20 вересня.

 

"Рішенням Печерського районного суду міста Києва від 20 вересня 2018 року Катерину Миколаївну Амосову поновлено на посаді ректора Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця Дане рішення вступає в силу миттєво в частині, що стосується поновлення на посаді професора Катерини Амосової. З 20-го вересня 2018 року Катерина Амосова законний ректор НМУ",  - йдеться у тексті.

 

Нагадаємо, 2 квітня Міністерство охорони здоров'я України розпорядилося звільнити ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову.

 

20 лютого Міністерство охорони здоров'я України відсторонило від роботи ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (Київ) Катерину Амосову. Однак 2 березня стало відомо, що адміністративний суд Києва поновив на її посаді ректора.