Новини 21:25

СБУ розпочала перевірку інформації щодо Семочка

Перевірка інформації стосовно статків та можливого незаконного збагачення Семочка здійснюється у рамках провадження про держзраду.

Служба безпеки України у межах розпочатого за заявою журналіста Дениса Бігуса кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України почала перевірку інформації щодо колишнього співробітника СБ України Сергія Семочка.  Про це повідомляє прес-служба СБУ у вівторок, 16 жовтня.


"Орган досудового розслідування планує долучити до процесуальноі співпраці Д.Бігуса та його команду для дослідження викладених у журналістському розслідуванні обставин", - йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі зазначили, що перевірка інформації стосовно статків та можливого незаконного збагачення Семочка перевіряється НАБУ у межах зареєстрованого ними кримінального провадження за ч. 3 ст. 368-2 Кримінального кодексу України.

 

Нагадаємо, 3 жовтня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. 

схожі новини