Новини 22:32

«Регіонали» пояснюють провокації у Львові нерозумінням людьми європейських традицій

Партія регіонів вважає, що конфлікт у Львові на День перемоги 9 травня був спровокований представниками партії «Всеукраїнське об'єднання «Свобода».Про це сказано в заяві партії.

«Святкові заходи, проведені на честь 66-ї річниці Великої Перемоги, були затьмарені скандальними провокаціями, організованими представниками ВО «Свобода» та їх прихильниками», - сказано в повідомленні.

Партія регіонів висловлює категоричний протест проти таких дій.

На думку ПР, сутички, які сталися у Львові, проілюстрували глибоке нерозуміння сформованої в європейському співтоваристві традиції взаємоповаги, партнерства і спільної роботи заради досягнення державних і громадських інтересів.

У заяві підкреслюється, що демонстрація таких настроїв може підірвати авторитет України в очах демократичного міжнародного співтовариства.

У зв'язку із цим Партія регіонів звертається до правоохоронних органів з вимогою в найкоротший термін провести розслідування інцидентів, дати об'єктивну правову оцінку діям організаторів і учасників безладів.

Як повідомлялось, «Свобода» вважає конфлікт у Львові 9 травня спровокованим центральною владою.

9 травня у Львові сталася бійка між прихильниками «Свободи» і людьми з георгіївськими стрічками.

У результаті один зі членів партії був госпіталізований з пораненням, отриманим із травматичного пістолета, а представники «Свободи» наздогнали чоловіка, який стріляв в них, і його товаришів, закидали їх камінням і побили.

схожі новини