Новини 2011-05-11 13:14

Екс-голові району на Буковині, що побив рибалок, пред’явлено звинувачення

Прокуратура Чернівецької області пред’явила обвинувачення колишньому голові Заставнівської райдержадміністрації Михайлові Бойчуку та ще чотирьом особам, причетним до побиття рибалок. Про це Тижню повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

«4 травня ц.р. Бойчуку М.В. пред’явлено обвинувачення за ознаками ч.3 ст.365, ч.2 ст.127 КК України… 28 квітня 2011 р. чотирьом поплічникам колишнього голови райдержадміністрації пред’явлено обвинувачення за ознаками ст.27, ч.3 ст.365, ч.2 ст.127 КК України», - повідомляє прокуратура.

За даними прокуратури з 22 квітня Бойчук перебуває на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги з діагнозом мікроінсульт.

«Тому слідчим призначено комісійну судово-медичну експертизу щодо його реального стану здоров’я. Бойчуку М.В. обрано запобіжний захід у вигляді застави в сумі 50 тис. грн.», - сказано у повідомленні. .

Також чотирьом підозрюваним Шевченківським районним судом Чернівців обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту.  Постановами Апеляційного суду вказані вище судові рішення залишено в силі.

У справі проведено огляд місця події, під час якого виявлено та вилучено відстріляну гільзу. За місцем проживання підозрюваних проведено обшуки. Також призначено судово-медичні та комплексні судові психолого-психіатричні експертизи.

«21 квітня слідчим внесено постанову про забезпечення усім потерпілим у цій кримінальній справі заходів безпеки у вигляді особистої охорони. Однак, 28 квітня усі четверо потерпілих звернулися з письмовими заявами про зняття з них заходів безпеки особистої охорони у зв’язку з тим, що їм ніхто не погрожує», - зазначили у відомстві.

Досудове слідство у справі триває. Перевіряються інші звернення громадян щодо протиправних, на їхню думку, дій колишнього голови райдержадміністрації. Хід розслідування перебуває на особливому контролі прокурора області.

Нагадаємо, 19 квітня Прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу стосовно голови Заставнівської райдержадміністрації Бойчука. Також порушено кримінальну справу стосовно його рідного брата, зятя і двох охоронців приватних ставків за ст. 27, ч. 3 ст. 365 і ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України.

Після порушення кримінальної справи правоохоронці заарештували охоронців, зятя і рідного брата Бойчука. Самого Бойчука не затримали, оскільки той надав довідку про свою інвалідність.

20 квітня президент Віктор Янукович підписав розпорядження про звільнення Бойчука з посади голови Заставнівської РДА Чернівецької області.

схожі новини