Новини 13:20

В Україні випробували протикорабельну ракету "Нептун"

Під час випробування крилата ракета знищила умовного противника на відстані 280 кілометрів.

В Україні успішно випробували нову протикорабельну крилату ракету "Нептун". Про це заявив міністр оборони Степан Полторак, передає "Українська правда".

 

 

 

"Мені доповіли про успішне завершення випробувань протикорабельного комплексу "Нептун", про продовження ресурсу і модернізацію 125 комплексу, і навчальних пусків по морським цілям", - зауважив він.

 

 

 

За його словами, у період воєнного стану в особливому режимі працює весь військово-промисловий комплекс. Так, проводяться заходи пов'язані з прискореною військовою підготовкою бригад, поповнення ресурсу, підготовка резерву.

 

"Планується передислокація частини підрозділів на загрозливих напрямках, щоб максимально зберегти в безпеці життя наших людей", - наголосив міністр.

 

 

Крім того, секретар РНБО Олександр Турчинов підкреслив, що під час випробування крилата ракета знищила умовного противника на відстані 280 кілометрів.

 

 

 

 

Раніше Державне Київське конструкторське бюро Луч опублікувало відео з випробування нової протикорабельної крилатої ракети  "Нептун", здатної точно вражати як наземні, так і морські цілі. 

 

"Нептун" призначений для ураження бойових надводних кораблів і транспортних суден зі складу ударних груп, або тих, що рухаються поодиноко водотоннажністю до 5000 тон. Максимальна дальність польоту ракети становить до 300 км.

схожі новини