Новини 2018-12-17 10:13

Торецьк та сусідні селища залишилися без водопостачання

Причини втрати води наразі невідомі.

У неділю ввечері, 16 грудня, через проблеми на центральному водогоні «Горлівка-Торецьк» у місті Торецьк, Залізне та селищах Північне і Південне Донецької області відключили водопостачання. Загалом без води лишилися 42,8 тисячі людей. Про це повідомляється на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

"16 грудня о 22:00 до Головного управління надійшла інформація про збільшення втрат води на водогоні «Горлівка – Торецьк» діаметром 900 мм, в результаті чого Горлівською Фільтрувальною станцією № 2 зупинено подачу води по водогону.

 

Наразі зупинено централізоване водопостачання міст Торецьк та Залізне, смт. Північне та Південне.

 

Станом на 06:00 17 грудня без централізованого водопостачання залишається 42 813 чоловік", - йдеться у повідомленні.

 

Також зазначається, що в Торецьку є резервуар з питною водою, в якому станом на 17 грудня є 2,5 тисячі кубометрів води. Мінімальний рівень води, за якого її можна набирати, становить 1000 кубометрів.За необхідністю вода буде подаватись населенню погодинно із резервуару. Якщо ж вода закінчиться — її будуть підвозити машинами.

 

Удень 17 грудня фахівці встановлюватимуть причини втрат води на водогоні.

 

Нагадаємо, У вівторок, 11 грудня, бойовики обстріляли Золоте на Луганщині, унаслідок чого окуповані території залишились без водопостачання.

 

схожі новини