Новини 2019-01-27 13:10

ОБСЄ зафіксувала гаубиці "Гвоздика" 122 мм поблизу Мирного

Озброєння та військова техніка з боку збройних формувань Російської Федерації розміщуються з порушенням лінії відведення важкого озброєння.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в непідконтрольних владі України південно-західних районах Луганської області зафіксували розміщення шістьох самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика»,122 мм неподалік селища Мирне. Про це у неділю, 27 січня, повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook, посилаючись на дані Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

 

Зазначається також, що з боку російсько-окупаційних військ продовжуються факти відсутності в місцях постійного зберігання важкого озброєння за межами відповідних ліній відведення в непідконтрольному владі України районі Луганської області. Так, 25 січня, спостерігачі СММ в черговий раз відзначили, що досі бракує сімох буксируваних гаубиць (Д-30 «Жаба», 122 мм).

 

Як повідомляли, спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували озброєння російсько-окупаційних військ, яке розміщене з порушенням лінії відведення. Мова йде про дві самохідні гаубиці (2С1 «Гвоздика», 122 мм) і чотири буксирувані гаубиці (Д-30 «Жаба», 122 мм) поблизу селища Біле на захід від Луганська.