Новини 12:21

Генштаб розробив кілька планів протидії спецпідрозділам Російської Федерації - Муженко

Українські військові провели конференцію з колегами зі США, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Данії та Канади.

На конференції з питань розвитку Сил спеціальних операцій ЗСУ українські військові спільно з колегами з дев'яти країн обговорили протидію спецпідрозділам Російської Федерації. Про це у п'ятницю, 15 лютого, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

 

“Генеральним штабом проаналізовано дії спеціальних підрозділів Російської Федерації, і у нас уже готові плани протидії на різні сценарії кризових ситуацій. Наше завдання — не знижувати темп впровадження нових стандартів у підготовці, технічному оснащенні та всебічному забезпеченні вітчизняних Сил спеціальних операцій”, — заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

 

Як зазначається, окремо на конференції порушувалися питання розвитку морської складової Сил спеціальних операцій ЗСУ, Комплексного плану розвитку ССО ЗСУ та безпекової ситуації в регіоні.

 

Захід був організований за сприяння штабу Сил спеціальних операцій НАТО та за участі його офіційної делегації на чолі з командувачем штабу віце-адміралом Коліном Кілрейном. Участь в конференції взяли фахівці зі США, Великої Британії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Румунії, Данії та Канади.

 

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що наразі ведеться робота над отриманням другого траншу безпекової допомоги від США.

схожі новини