Новини 10:41

Росія розгортає "Іскандери" біля українських кордонів, загроза повномасштабної війни цілком реальна - Порошенко

У Києві 26 лютого проходить оперативно-стратегічний збір з керівним складом Збройних сил України.

Президент України Петро Порошенко заявив про "цілком реальну" загрозу повномасштабної війни Росії проти України. Відповідну заяву Порошенко зробив у вівторок, 26 лютого, під час виступу на оперативно-стратегічному зборі з керівним складом Збройних сил України у Києві. 

 

«Вважаю, що загроза повномасштабної війни є не декларацією, вона цілком реальна, особливо у світлі нинішніх військових приготувань противника», - сказав він.

 

Порошенко зазначив, що підготовка до війни ведеться поблизу кордону з Україною – в Смоленській, Воронезькій, Білгородській, Ростовській областях РФ та на території тимчасово окупованого Криму. 

 

Зокрема, президент повідомив що Російська Федерація поблизу кордону з Україною розгортає ударні ракетні частини з оперативно-тактичними ракетними комплексами «Іскандер».

 

За словами Порошенка, створення ударних оперативних сил на західному та південно-західному стратегічних напрямках абсолютно нічого спільного з обороною для РФ не має.

 

«Ми розуміємо, що ці сили призначені для військового удару, і саме до цього готується Кремль», - підкреслив Порошенко.

 

Як повідомляли, президент Петро Порошенко в середу, 20 лютого, повідомив, що в окупованому Криму станом на лютий 2019 року Росія розмістила близько 32,5 тисяч військових та численну кількість військової техніки, а також – шість бойових суден і шість підводних човнів, які оснащені системами крилатих ракет "Калібр".
 

схожі новини