Новини 16:07

У Росії за державну зраду засудили майора Чорноморського флоту, який до анексії Криму служив у ЗСУ

У ФСБ зазначили, що фігуранти справи визнали свою провину повністю і покаялися.

Північно-Кавказький окружний військовий суд Російської Федерації засудив майора Чорноморського флоту Дмитра Долгополова до 10 років колонії суворого режиму, визнавши його винним у державній зраді. Про це у четвер, 28 лютого, повідомляє "Медуза".

 

Зазначається, що співмешканку військового Анну Сухоносову засудили до дев'яти років ув'язнення в колонії загального режиму.

 

У ФСБ повідомили, що обвинувачені вчинили державну зраду, видавши державну таємницю спецслужбам України. За версією слідства, вони співпрацювали з українською розвідкою і за винагороду передавали відомості про діяльність частин і з'єднань Чорноморського флоту.

 

У ФСБ зазначили, що фігуранти справи визнали свою провину повністю і покаялися.

 

Як повідомляли, затриманий у Криму співробітниками ФСБ Росії Дмитро Долгополов раніше проходив службу у ЗСУ, а в 2014 році після анексії Криму перейшов на службу до російської армії. 

 

Зазначимо, 29 вересня російська ФСБ заявила про затримання в окупованому Криму російського військовослужбовця та його приятельки за підозрою у нібито шпигунстві на користь України. Мова йде про громадян РФ Дмитра Долгополова та Анну Сухоносову. ФСБ Росії порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 275 КК Росії "Державна зрада".