Новини 2019-03-06 10:53

Росія завершує формування ударних з'єднань для вторгнення в Україну з трьох напрямків - Муженко

Начальник Генштабу ЗСУ зазначив, що військова загроза РФ існує на півночі, сході та півдні.

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив, що Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з військовими частинами спецпризначення становитимуть основу сил для вторгнення. Про це у середу, 6 березня, Муженко повідомив на зустрічі з акредитованими в Україні представниками військово-дипломатичного корпусу.

 

«У сучасних геополітичних реаліях ми прогнозуємо військові загрози по трьох з чотирьох географічних напрямків: півночі, сходу та півдня», - сказав він.

 

За словами Муженка, Росія завершує формування на кордонах України ударних з’єднань, які разом з частинами спецпризначення, за задумом кремлівських стратегів, складуть основу сил вторгнення.

 

«Висока мобільність, адаптивність та автономність наших військ у поєднанні з фактором «рідної землі» є нашою стратегічною перевагою над військами окупантів», - наголосив начальник Генштабу ЗСУ. 

 

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія зруйнувала все, з чого складалася система нерозповсюдження та контролю за озброєнням, розробляючи і випробовуючи балістичну ракету РС-26 "Рубіж" та удосконаливши ракетний комплекс "Іскандер-М", військові навчання з яким були зафіксовані на окупованому Донбасі та у Криму. 

схожі новини