Новини 11:21

"Бастіони", "Іскандери", "Бали" та понад 10 тисяч артилеристів. Росія проведе у Криму масштабні військові навчання

Зокрема, під час навчань планують провести стрільби з реактивних систем залпового вогню і ствольної артилерії.

Російські військові мають намір провести в анексованому Криму частину військових навчань, у яких задіють понад 10 тисяч артилеристів і близько 3 тисяч одиниць ракетно-артилерійського озброєння. Про це у понеділок, 11 березня, повідомляє Крим.Реалії з посиланням на росЗМІ.

 

Під час навчань планують провести пуски і стрільби ракетних комплексів «Іскандер-М», «Бал», «Бастіон», реактивних систем залпового вогню і ствольної артилерії.

 

Зазначається, що навчання пройдуть на 20 полігонах – в Астраханській, Ростовській, Волгоградській областях, Краснодарському і Ставропольському краях, республіці Північний Кавказ сусідньої Росії, а також на територіях російських військових баз в Абхазії, Вірменії, Південній Осетії та в анексованому Криму.

 

Нагадаємо, глава Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Росія зруйнувала все, з чого складалася система нерозповсюдження та контролю за озброєнням, розробляючи і випробовуючи балістичну ракету РС-26 "Рубіж" та удосконаливши ракетний комплекс "Іскандер-М", військові навчання з яким були зафіксовані на окупованому Донбасі та у Криму.