Новини 17:11

Суддю "Верховного суду ДНР" заочно засудили до 10 років позбавлення волі

Перебуваючи на вказаній псевдопосаді, жінка брала активну участь у створенні і організації діяльності "місцевих судів ДНР".

Суддю так званого "Верховного суду ДНР" заочно засудили до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна. Про це у п'ятницю, 15 березня, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

 

Як зазначається, у ході спеціального судового провадження встановлено, що у січні 2015 року колишня суддя Апеляційного суду Донецької області Безрученко Ю.О на підставі указу голови терористичної організації "ДНР" обійняла посаду "судді" так званого "Верховного суду ДНР".

 

Перебуваючи на вказаній псевдопосаді, жінка брала активну участь у створенні і організації діяльності "місцевих судів ДНР" та роботі "Пленуму Верховного суду ДНР".

 

Повідомляється, що публічним обвинуваченням повністю доведено провину зловмисниці у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) КК України.

 

Оскільки вона на теперішній час продовжує перебувати на тимчасово окупованій території Донецької області, їй заочно призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

Як повідомляли, Шевченківський районний суд Чернівців засудив бойовика терористичної організації "ДНР" до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, крім житла.

схожі новини