Новини 13:08

На передових позиціях бойовиків працюють кадрові снайпери Збройних сил РФ - розвідка

Водночас, окупанти облаштовують нові інженерно-фортифікаційні споруди та вогневі позиції для бойової техніки.

На Донбасі російські окупаційні війська удосконалюють інженерне обладнання своїх передових позицій, зокрема, у глибині опорних пунктів передових підрозділів облаштовуються нові інженерно-фортифікаційні споруди та вогневі позиції для бойової техніки. Про це у середу, 20 березня, під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник, посилаючись на Головне управління розвідки.

 

Зазначається, що інженерні роботи проводяться також на території приватних присадибних та садових ділянок, незважаючи на протести місцевих жителів. При цьому місцева російська окупаційна влада не звертає уваги на чисельні звернення громадян про грубе порушення їх майнових прав.

 

Водночас російське окупаційне командування активізувало застосування снайперського вогню. Так, з метою нанесення втрат підрозділам Об’єднаних сил у живій силі, на передові позиції російсько-окупаційних військ на окремих напрямках виведені снайперські пари, укомплектовані кадровими військовослужбовцями Збройних сил Російської Федерації.

 

Як повідомляли, на Донбасі виявлені новітні російські системи радіоелектронної боротьби (РЕБ), якими намагаються глушити стратегічні дрони США.