Новини 2019-03-20 17:17

Політв'язня Бекірова перевели в медично-санітарну частину ізолятора

У кримськотатарського активіста погіршився стан здоров'я.

Кримськотатарського активіста Едема Бекірова, заарештованого в окупованому Криму за обвинуваченням у зберіганні боєприпасів і вибухівки, перевели з камери в медично-санітарну частину ізолятора. Про це у середу, 20 березня, повідомив журналіст Антон Наумлюк у Facebook.

 

Також Наумлюк додав, що Сервера Мустафаєва, який перебував в камері з Бекіровим і надавав йому допомогу, перевели в іншу камеру, але також двомісну, для продовження ізоляції.

 

Як повідомляли, у Едема Бекірова в умовах СІЗО погіршився стан здоров'я. 

 

Як повідомляли, в окупованому Криму підконтрольний Російській Федерації Київський районний суд у четвер, 7 лютого, продовжив арешт кримськотатарському активісту Едему Бекірову до 12 квітня. 

 

Під час так званого медичного обстеження в республіканській лікарні імені Семашка в окупованому Криму  інваліда першої групи політв'язня Едема Бекірова "підсадили" на інсулін, хоча за 18 років хвороби він був не інсулінозалежним. 

 

Раніше захист тяжко хворого політв'язня Едема Бекірова отримав "медичний висновок", в якому вказано, що стан здоров'я кримського татарина не є перешкодою для його тримання під вартою. Своєю чергою, стан здоров'я Бекірова різко погіршився 

 

Нагадаємо, 12 грудня працівники ФСБ Росії затримали Бекірова на адміністративному кордоні з Херсонською областю. 13 грудня російський окупаційний «суд» у Сімферополі незаконно арештував активіста на 1 місяць та 30 днів.

схожі новини